TOP ZPĚVÁCI ČR
Zpěvák/čka, skupiny
TOP HEREC ČR
Nejlepší, nejvtipnější
TOP HEREČKA ČR
Nejelpší, nejkrásnější
TOP SPORTOVEC ČR
Nejlepší sportovec
PREZIDENT ČR 2018
kdo to bude?
VOLBY 2017 - PODZIM
Hlasujte- volte!
TVOJE TVÁŘ HLAS
NOVINKA

logo

 
 Hlasujte pro prezidenta ČR!!
 
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou týdně. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Půjčka

Půjčka

 

Pokud potřebujete peníze vážně velmi rychle, naše nebankovní půjčka vám vyplatí na účet peníze do 24 hodin. Bezplatně si zažádejte o nebankovní půjčku, vše je vyřízeno ihned a nezávazně. Půjčka online je velmi oblíbená, protože jsou snadno dostupné.Nikam nechoďte, všechno si zařídíte kdykoliv z domova. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. O nebankovní půjčku žádejte ihned přes internet a do 24 hodin od schválení vaší žádosti převedeme peníze na váš účet.

Půjčka

Pokud si za peníze cokoliv koupíte, naše společnost vám vrátí 5% zpět z každého nákupu. Zažádejte si o nebankovní půjčku ještě dnes. Bezpečně a rychle online, nebo telefonicky. Půjčku do 24 hodin si oblíbíte právě pro její flexibilitu. Tato nebankovní půjčka je oblíbená pro její bezúčelnost.

KATEGORIE HLASOVÁNÍ


AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY HLASOVÁNI

Dle hlasů TOP 1 prezident ČR

TOP 1 zvažující kandidáti

TOP 1 nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma ČR