TOP ZPĚVÁCI ČR
Zpěvák/čka, skupiny
TOP HEREC ČR
Nejlepší, nejvtipnější
TOP HEREČKA ČR
Nejelpší, nejkrásnější
TOP SPORTOVEC ČR
Nejlepší sportovec
PREZIDENT ČR 2018
kdo to bude?
VOLBY 2017 - PODZIM
Hlasujte- volte!
TVOJE TVÁŘ HLAS
NOVINKA

logo

 
 Hlasujte pro prezidenta ČR!!
 
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou týdně. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha

 

Opravy praček Praha již děláme delší dobu. Během mé dlouhé 25-leté praxe jsem se setkal s mnoha případy, kdy byla důvodem k opravě pouze nesprávná starostlivost o pračku. Proto jsem se rozhodl nabídnout krátké tipy na její běžnou starostlivost, které pomohou předcházet mnoha problémům během používání.

Opravy praček Praha rada 1

Čištění filtru a těsnění. Když Vám pračka najednou přestane ždímat nebo nevypouští vodu nemusí vždy jít o mechanickou závadu, často je důvodem právě zanesený filtr. Během praní se na filtru usazují různé nečistoty jako zbytky tkanin z oblečení a tuky, proto je třeba filtr pravidelně čistit, přibližně každého pololetí. Filtr se obvykle nachází v dolní části pračky, je třeba jej vybrat a důkladně odstranit všechny nečistoty. Totéž se týká i těsnění.

Opravy praček Praha rada 2

Opatření proti plísním. Pokud se Vám zdá, že z pračky vane nepříjemný zápach tak budou důvodem pravděpodobně plísně. Často se stává, že lidé si myslí, že je na vině prací prášek nebo jiný prací prostředek na praní ale chyba se stane obvykle jinde. Abyste zamezili vzniku plísní je třeba jednou ročně používat speciální přípravek na odstranění nečistot určený pro pračky.

Opravy praček Praha - na 90 ° C

Lidé nejčastěji perou na nižších teplotách než na 40 ° C, ať už kvůli šetření tkanin nebo energie. Takové praní ale pračce neprospívá, protože při takové nízké teplotě se tuky nerozpouštějí ale usazují a tím pádem i zanášejí pračku. Proto je třeba alespoň jednou měsíčně vyprat na 90 ° C aby se tyto tuky rozpustily a odplavily.

Opravy praček Praha – kontakt

www.beran-opravy.cz

KATEGORIE HLASOVÁNÍ


AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY HLASOVÁNI

Dle hlasů TOP 1 prezident ČR

TOP 1 zvažující kandidáti

TOP 1 nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma ČR