Hlasujte pro prezidenta ČR!!
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Zemní práce

 

Našim zákazníkům poskytujeme ideální zázemí, které výrazně přispívá k jejich ekonomickému růstu a dlouhodobé prosperitě. Své poslání naplňujeme unikátním přístupem k práci na vysoce profesionální úrovni zemní práce.

Zemní práce profesionálové

Naše filozofie nás zavazuje k tomu, aby naše řešení zemní práce byla od profesionálů pro profesionály na vysoké úrovni, ale zejména přístupné lidem a znamenaly reálný přínos pro efektivní řízení firem. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníka.

Zemní práce rozšiřování

Tomu podřizujeme i neustálé rozšiřování naší nabídky a díky pružné spolupráci s dodavateli umíme zabezpečit skutečně široký sortiment spojovacího materiálu a nářadí včetně rozličného doplňkového zboží pro zemní práce.

Zemní práce strategie

Svou obchodní strategii jsme založili na třech základních pilířích - na lidech, jejich znalostech a moderních technologiích. Štěrk je nezpevněný zrnitý materiál přírodního původu, vzniklý rozrušením, následným opracováním a transportem pevné horniny, s velikostmi jednotlivých zrn od 2 mm do 256 mm. Jednotlivá zrna štěrkové velikosti se nazývají oblázky. Nejbližší menší zrnitostní škála je písek, úlomky větší než 256 mm se nazývají balvany.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

 • Dagmar Havlová

  Anonamous
  Prostě Veškrnka. Sic usměvavá, nicméně tupá a prostoduchá. Představitelka těch nejhloupějších filmových ...

  Číst dále...

   
 • Václav Havel

  Uršula
  Chi zpátky Havla jako prezidenta. Za jeho jsem se nemusela stydět za náš stát

  Číst dále...

   
 • Václav Havel

  Barbora
  Moc mi chyby kdyby neodesel nemáme tedka témata zeman neumí pracovat v politice sice moc o Havlovi ...

  Číst dále...

   
 • Miloš Zeman

  David
  Je to nejlepší volba prezidenta,nechápu jak může někdo na něj nadávat. Říká tak jak to je a nebere ...

  Číst dále...

   
 • Václav Havel

  Barbora
  Chci jeho

  Číst dále...

Zvažující kandidáti

Nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma

Kdo bude prezident?