logo

 
Hlasujte pro prezidenta ČR!!
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou týdně. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Zemní práce

Zemní práce

 

Pro všechny práce, které nabízíme, čili bourací práce, výkopové práce a zemní práce nabízíme komplexní servis se vším všudy a v každé z těchto oblastí vynikáme a děláme je dobře. Nabízíme, že tyto činnosti děláme dl dohody, velmi levně a vždy se přizpůsobíme k plné spokojenosti klienta a to jak ve dne, i v noci, či o víkendu, ale i o svátcích.

Zemní práce

Bourací práce. Nabízíme rychlé, profesionální zbourání čehokoli, jak s technikou, tak i ručně, samozřejmě včetně úklidu a odvezení všeho nepořádku na skladu. To vše v naší režii, na vše máme povolení, či povolení na to či ono obstaráme, vše zařídíme.

Zemní práce. Nabízíme jak ruční výkopové práce, tak i výkopové práce různou technikou, dle požadavků. Vynikáme hlavně, co se týče prací: ruční výkopové práce. Není pro nás problém vykopat studnu, bazén, či inženýrské sítě, klidně 100km.

Zemní práce. Všechny, co vás jen napadnou včetně stavebních prací. Úklid zahrady, vyklizení půdy, sklepa. Úprava chodníků, dlaždičky apod. Zavolejte a uvidíte

Zvažující kandidáti

Nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma

Kdo bude prezident?