logo

 
Hlasujte pro prezidenta ČR!!
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Žaluzie Praha

Žaluzie do plastových oken

 

Ochrannou síť není třeba vybírat jako žaluzie Praha, a to ani v zimních měsících. Pokud se tak rozhodnete, skladujte ji na rovném, suchém místě. K čištění síťoviny můžete použít vysavač. Rám sítě otírejte vlhkým hadříkem.

Žaluzie Praha vhodná pro všechny okna

Kvalitní žaluzie Praha na okna jsou vhodné pro plastová, dřevěná i hliníková okna s izolačním dvojsklem. V našem internetovém obchodě získáváte za výhodnou cenu již jako standard celostínící provedení.

Žaluzie Praha stínící plocha

Při celostínícím provedení lamel žaluzií po překlopení na jednu stranu vzniká kompaktní stínící plocha žaluzie Praha. Tento efekt zapříčiňuje zvláštní způsob děrování lamel a hustší žebříčky s použitím většího množství lamel.

Žaluzie Praha řetízek

Žaluzie Praha jsou ovládané kuličkovým řetízkem, který je spojený klecí. Široké spektrum barev lamel a lišt, včetně imitací dřeva, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Horní lišta žaluzie Praha dokonale splývá s rámem okna a zasklívací lištou a je dodávána v základních barvách tmavě hnědá, středně, světle, bílá a stříbrná. V případě imitací dřeva je možné objednat lištu v barvě zlatý dub, světlý dub, mahagon, třešeň, smrk a olše.

Zvažující kandidáti

Nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma

Kdo bude prezident?