logo

 
Hlasujte pro prezidenta ČR!!
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou týdně. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Žaluzie Praha

Žaluzie levně

 

 
Žaluzie Praha - Doporčujeme: Bambusové žaluzie
 
Preferujete v interiéru vašeho bytu nebo domu luxusní přírodní materiály? Jste na správném místě. Bambusové žaluzie Vám pomohou interiér elegantně zastínit, vnést do něj jemnou exotiku, i kousek přírody. Netradiční přírodní materiál je zajímavým dekorativním, ale i funkčním prvkem v interiéru.

Žaluzie Praha - Bambusové

Bambusové lamely se vyrábějí z podélně naštípaného bambusu, slepí se a vybrousí, čtyřnásobně se lakují, a s dvojitou UV ochranou zaručují dlouhodobou stálost barvy.

Žaluzie Praha - naklápění

Naklápění žaluzií se uskutečňuje bambusovou hůlkou. Vytahování lamel je řešeno pomocí šňůrky.
Oproti dřevěným žaluziím jsou bambusové žaluzie lehčí, tenčí (1,5 mm), a po vytažení lamel směrem nahoru, zabírají na okně menší část, jako dřevěné žaluzie.
Žaluzie Praha - rozměry
Bambusové lamely mohou být široké 25 nebo 50 mm. Při bambusové žaluzie je nutné akceptovat, že je to přírodní materiál. Mohou se objevit mírné přechodné deformace lamel při změně vlhkosti nebo teploty, dokud se tato změna neustálí.

Zvažující kandidáti

Nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma

Kdo bude prezident?