logo

 
Hlasujte pro prezidenta ČR!!
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou týdně. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Půjčka

Půjčka

 

Půjčka - Pokud nemáme zaměstnanecké osvědčení nebo naše vyhlášená mzda nedosahuje minimální mzdy , máme také možnost najmout osobní nebo rychlou půjčku. Rychlá půjčka je jedním z volně použitelných úvěrů. Nemáme-li z nějakého důvodu certifikát zaměstnavatele , pak pravděpodobně potřebujeme půjčku, kterou musíme při splácení poskytnout.

Za přísných podmínek je možné provést rychlou půjčku bez zaměstnaneckého certifikátu

Například, pokud chcete koupit nový domov, můžete si koupit byt s 25 až 30 procent paušální bez potvrzení příjmu. Pokud bychom chtěli koupit použité obydlí, budeme potřebovat 30% svépomoc a je jisté, že pokud je chceme využít s bezplatnou půjčkou, pak si půjčíme až 60-70% hodnoty nemovitosti.

Úvěry bez zaměstnaneckého certifikátu mohou být v každém případě až do 35 let . Jakmile se ukáže, osobní nebo rychlé půjčky lze získat pouze bez odůvodnění zaměstnavatele, pokud máme zástavu na nemovitosti .

Tento formulář také umožňuje vysokou výši půjčky mezi osobními půjčkami, což znamená, že v této podobě lze požadovat až 40 milionů forintů. Doba rychlé půjčky bez certifikátu zaměstnavatele může být velmi dlouhá, jak je uvedeno výše, až 30-35 let.

Tento druh rychlé půjčky je obzvláště přínosný pro lidi, kteří mají přístup k nemovitosti, které lze použít k pokrytí úvěru.

Zvažující kandidáti

Nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma

Kdo bude prezident?