logo

 
Hlasujte pro prezidenta ČR!!
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Kominíci

Kominíci

 

Kominíci, Kominíci Praha radí: Zanedbání údržby komína, je důležitou součástí každé stavby, může mít rozsáhlé následky. Neudržované komíny jsou zanesené nánosem sazí, které unikají do komína při spalování, usazují se na jeho stěnách a mohou kdykoli začít hořet. Stačí nános sazí v tloušťce 3 mm a riziko vznícení se výrazně zvyšuje.

Kominíci - požáry

Takto dochází k požárům stropních a krovních konstrukcí budovy. Zanedbání stavu komína vede ke zvyšování nákladů na jeho čištění a opravu. Odborné a pravidelné čištění komína vám poskytne přehled o jeho technickém stavu a může zamezit vzniku požáru, také úniku tepla a tím ušetřit při vytápění. Naše společnost poskytuje údržbu komínů podle platných předpisů. Kontrolu a čištění provádí kvalifikovaní pracovníci s dlouholetou praxí.

Kominíci – nabízíme:

  1. preciznost
  2. dobrou cenu
  3. časovou flexibilitu
  4. kvalitu odvedených prací
  5. rychlé vyřízení zakázek
  6. komplexní nabídku služeb
Kominíci Praha – více

http://www.kominictvi-klk.cz

Všechny starosti s vaším komínem přenechejte nám!

Zvažující kandidáti

Nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma

Kdo bude prezident?