Hlasujte pro prezidenta ČR!!
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Betonové ploty

 

Proč betonové ploty od nás? Betonové ploty jsou cenově dostupné. Nabízíme elegantní a moderní vzory betonových plotů. Betonové ploty jsou vhodné pro oplocení rodinného domu, chaty, firemního pozemku…

Betonové ploty i bez základů

Jednoduchá montáž betonových plotů i bez potřebných základů. Na betonové ploty je možné aplikovat fasádní barvu, nebo barvu na beton. Typy betonových plotů s plným vzorem částečně chrání před hlukem a povodněmi.

Betonové ploty údržba

Betonové ploty také nevyžadují velkou údržbu. Jak na svépomocnou montáž? Vytyčení směru betonového plotu. Směr betonového plotu určíme např. dostatečně dlouhým provázkem / šňůrou (jeden konec upevníme tam, kde by měl betonový plot začínat, a druhý konec tam, kde by měl betonový plot končit).

Betonové ploty měření

Změříme převýšení. (V případě pozemku s převýšením). Pomohou např. dřevěné laťky a hadicová váha. Laťky zatlučeme do země (tak aby části nad zemí byly stejně dlouhé) a váhou přeneseme výšky, čímž zjistíme celkové převýšení úseku. Na základě naměřené hodnoty zvolíme počet a výšku odskoků jednotlivých segmentů betonového plotu. Maximální doporučená změna výšky mezi dvěma následujícími segmenty betonového plotu je 10-20 cm (v závislosti na typu betonového oplocení).

Zvažující kandidáti

Nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma

Kdo bude prezident?