Hlasujte pro prezidenta ČR!!
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Tonování autoskel

Tónování autoskel.

Okenní fólie jsou stále populárnější. Důvod je jednoduchý a to, že poskytují uživatelům mnoho výhod:

    jedna z nejpodstatnějších výhod je OCHRANA INTERIÉRU PŘED UV ZÁŘENÍM slunečním zářením. Fólie Llumar poskytují dokonalou ochranu, protože zachycují 99,9% UV záření a více než 50% sluneční energie v závislosti na druhu namontované fólie. Interiér vašeho auta, kanceláře nebo domova je tak dokonale chráněn a výrazně se prodlužuje jeho životnost.
    SOUKROMÍ - Fólie se vyrábějí v různých odstínech a stupních tmavosti. Pokud ve svém autě často nosíte například pracovní nářadí, s tmavými fóliemi je v kufru vašeho auta prostě není vidět. Podobně víte chránit soukromí vašeho domova nebo kanceláře. Pokud Vám jde spíše o termoizolační vlastnosti fólií, zvolte slabší odstín fólie. Funkce fólie je v podstatě stejná jako u nejtmavších fóliích ale výhled z vozu je perfektní i za snížených světelných podmínek.
    BEZPEČNOST - Po aplikaci fólie na Vaše auto je sklo chráněno proti úplnému rozsypání. Díky použitému lepidlu a samotné tvrdosti fólie Llumar, drží fólie sklo pohromadě i když dojde k jeho rozbití ať při havárii nebo krádeži. Dnešní legislativa už povoluje montáž fólie i na přední boční skla (pouze čiré se 100% transparencí) a tak si umíte opravdu efektivně chránit své auto proti zlodějům nebo zvýšit bezpečnost v případě nehody.

Zvažující kandidáti

Nejlepší prezident ČR

TOP 1 první dáma

Kdo bude prezident?